Jedynie prawda jest ciekawa


Stefczyk u gwiazd: Muniek ostro o Edycie Górniak!

09.12.2014

Edyta Górniak nie będzie chyba darzyć wielką sympatią Muńka Staszczyka po jego ostatnich słowach... Wokalista T. Love postanowił skomentować zachowanie Górniak, która ogłosiła, że uważa Korę za słabą wokalistkę. Staszczyk nie zostawił na piosenkarce suchej nitki: "To jakiś celebrycki odlot, by potem tę wypowiedź cytowały portale - ocenia w tabloidzie. Edyta Górniak była tylko piękną kobietą, nie znam żadnych jej piosenek, a Kora to kanon" - oznajmił na łamach magazynu "Na Żywo".

Serwisy plotkarskie już zastanawiają się, czy Edytę najbardziej zaboli chyba słowo "była"...

A Muniek jest w doskonałej formie. I to nie tylko koncertowej. W rozmowie z magazynem "Boisko" wspomina ostatni mecz Polaków na Euro 2012. Forma iście rockendrollowa... "Było ciepło, upał wręcz. Maryla Rodowicz była na mnie wkurwiona, graliśmy event w Katowicach i ze względu na mecz przesunąłem swój występ na sam początek. No i ona grała po nas, a też chciała jechać do Wrocławia. Zagraliśmy sztukę, bach w samochód, autostrada i ciśniemy. Wjeżdżamy do Wrocławia, cały biało-czerwony. Parking, dwa szybkie shoty wódy i i idziemy na stadion. „Nie ma chuja żeby dziś przegrać” myślałem. Siedziałem za bramką Cecha, pierwsze 10 minut wyglądało dobrze, czułem, że coś wpadnie. A potem bezwład. Paraliż" - czytamy. 

Szkoda tylko, że Polacy tamten mecz przegrali... Zapewne "shotów" przydałoby się Muńkowi więcej.

LL

Warto poczytać

 1. sportowcy-dla-niepodleglej 21.05.2018

  Promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej”

  W Centrum Prasowym PAP 21 maja odbyła się promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej” wydanej z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 2. anna-bikont 21.05.2018

  Anna Bikont z Nagrodą im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki

  "Za poszukiwanie prawdy, za dotykanie spraw najtrudniejszych i prawd niewygodnych. Za podjęcie próby ocalenia biografii Ireny Sendlerowej od manipulacji i zakłamania"

 3. pawlikowski 20.05.2018

  Nagroda dla Pawlikowskiego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii

  Nagroda dla Pawła Pawlikowskiego za najlepszą reżyserię podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii - powiedziała w sobotę PAP dziennikarka Patrycja Wanat.

 4. harry-meghan-wedding 19.05.2018

  Sakramentalne "tak" księcia Harrego i Meghan Markle. Czy łączy ich więcej niż myślimy?

  W sobotę 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsor książe Harry i amerykańska aktorka Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

 5. tanks 17.05.2018

  VIII Piknik Militarny "Misja Wschód"

  Blisko 1000 rekonstruktorów, ok. 70 rodzajów pojazdów militarnych i rekonstrukcje różnych walk będzie można oglądać podczas VIII Podlaskiego Pikniku Militarnego "Misja Wschód", który rozpocznie się 1 czerwca w Białymstoku.

 6. Twierdza-Przemysl 17.05.2018

  Noc Muzeów - nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl

  Podczas tegorocznej Nocy Muzeów można będzie obejrzeć nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl wykonane w czerwcu 1915 r. 55 fotografii ze zbiorów rodziny Starzewskich z Krakowa zaprezentuje Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

 7. lars-von-trier 16.05.2018

  Skandal na festiwalu w Cannes!

  Widzowie zniesmaczeni premierą filmu Larsa von Triera „The house that Jack built”.

 8. przedwojenny-rzeszow 16.05.2018

  Międzywojenny Rzeszów na wystawie fotografii podczas Nocy Muzeów

  Mieszkańców międzywojennego Rzeszowa, ich życie codzienne, scenki rodzajowe, czy wygląd ówczesnych ulic można będzie zobaczyć w Noc Muzeów na wystawie fotografii wykonanych z oryginalnych, szklanych negatywów ze słynnego rzeszowskiego zakładu fotograficznego Edwarda Janusza.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook