Jedynie prawda jest ciekawa


Skandaliczne zachowanie „uchodźców” w pływalni

23.01.2016

Imigranci z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu wielokrotnie onanizowali się w niedawno wyremontowanym, krytym basenie „Johannisbad” w Zwickau, w kraju związkowym Saksonia. Teraz maja tam zakaz wstępu – donosi serwis informacyjny „mopo24.de”.

Według serwisu do skandalicznych incydentów z udziałem imigrantów doszło w sumie w dwóch pływalniach położonych na terenie miasta. W „Johannisbad” imigranci wskoczyli do jacuzzi, gdzie się onanizowali. Według rzecznika ratuszu Matthiasa Merza „oddali nasienie do basenu na oczach innych gości, w tym dzieci”.

Gdy obsługa obiektu zwróciła imigrantom uwagę, ci śmiali jej się w twarz. Wszystko uchwyciły kamery przemysłowe. W kolejnej pływalni pod nazwą „Glück-Auf” miało miejsce „zanieczyszczenie basenu przez pozbycie się zawartości jelit”.

„Miejscowi natychmiast opuścili basen” - twierdzi Matthias Merz. Na tym jednak nie koniec. Po opróżnieniu jelit do wody imigranci wtargnęli do sauny, gdzie napastowali seksualnie obecne tam kobiety.

Jak donosi niemiecki brukowiec „Bild” zachowanie imigrantów wywołało oburzenie wśród mieszkańców Zwickau. W konsekwencji osoby ubiegające się o azyl mają zakaz wstępu do obu pływalni.

Ryb, Bild.de, mopo24.de

Fot. [Wikimedia Commons/Jens Strauss/]

Warto poczytać

 1. sportowcy-dla-niepodleglej 21.05.2018

  Promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej”

  W Centrum Prasowym PAP 21 maja odbyła się promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej” wydanej z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 2. anna-bikont 21.05.2018

  Anna Bikont z Nagrodą im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki

  "Za poszukiwanie prawdy, za dotykanie spraw najtrudniejszych i prawd niewygodnych. Za podjęcie próby ocalenia biografii Ireny Sendlerowej od manipulacji i zakłamania"

 3. pawlikowski 20.05.2018

  Nagroda dla Pawlikowskiego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii

  Nagroda dla Pawła Pawlikowskiego za najlepszą reżyserię podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii - powiedziała w sobotę PAP dziennikarka Patrycja Wanat.

 4. harry-meghan-wedding 19.05.2018

  Sakramentalne "tak" księcia Harrego i Meghan Markle. Czy łączy ich więcej niż myślimy?

  W sobotę 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsor książe Harry i amerykańska aktorka Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

 5. tanks 17.05.2018

  VIII Piknik Militarny "Misja Wschód"

  Blisko 1000 rekonstruktorów, ok. 70 rodzajów pojazdów militarnych i rekonstrukcje różnych walk będzie można oglądać podczas VIII Podlaskiego Pikniku Militarnego "Misja Wschód", który rozpocznie się 1 czerwca w Białymstoku.

 6. Twierdza-Przemysl 17.05.2018

  Noc Muzeów - nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl

  Podczas tegorocznej Nocy Muzeów można będzie obejrzeć nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl wykonane w czerwcu 1915 r. 55 fotografii ze zbiorów rodziny Starzewskich z Krakowa zaprezentuje Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

 7. lars-von-trier 16.05.2018

  Skandal na festiwalu w Cannes!

  Widzowie zniesmaczeni premierą filmu Larsa von Triera „The house that Jack built”.

 8. przedwojenny-rzeszow 16.05.2018

  Międzywojenny Rzeszów na wystawie fotografii podczas Nocy Muzeów

  Mieszkańców międzywojennego Rzeszowa, ich życie codzienne, scenki rodzajowe, czy wygląd ówczesnych ulic można będzie zobaczyć w Noc Muzeów na wystawie fotografii wykonanych z oryginalnych, szklanych negatywów ze słynnego rzeszowskiego zakładu fotograficznego Edwarda Janusza.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook