Jedynie prawda jest ciekawa


Siostra Cristina idzie jak burza

08.05.2014

Za nami kolejny występ siostry Cristiny w show The Voice Of Italy. Trzeba przyznać, że siostra idzie jak burza i zaskakuje w kolejnych odcinkach popularnego programu rozrywkowego.

Tym razem siostra Cristina zaśpiewała utwór "Flashdance... What A Feeling". Najpierw na scenie widzimy zakonnicę w otoczeniu osób wyglądających, jak mnisi w habitach, wszyscy stają ze złożonymi dłońmi. W tle słychać nawet organowe dźwięki. Do czasu. Po chwili tancerze zrzucają habity i zaczyna się dyskoteka. Siostra Cristina ma już nawet swój fanclub i na widowni programu pojawiły się osoby z koszulkami ze zdjęciem coraz popularniejszej zakonnicy.

"Zawsze marzyłam o byciu piosenkarką" - przyznaje zakonnica w rozmowie z agencją ANSA. - "Ale Bóg mnie wezwał, a teraz pozwala mi realizować moje marzenie w sposób, o jakim nawet nie śniłam".

Twórcy "The Voice of Italy"  na pewno zacierają ręce z radości, bo dzięki siostrze Cristinie i kontrowersjom jakie wywołuje jej postać, oglądalność programu rośnie w zawrotnym tempie.

Oto jest ostatni, odważny występ.

 

 

 

AP

[Foto:Facebook/Suor Cristina Scuccia]

Warto poczytać

 1. sportowcy-dla-niepodleglej 21.05.2018

  Promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej”

  W Centrum Prasowym PAP 21 maja odbyła się promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej” wydanej z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 2. anna-bikont 21.05.2018

  Anna Bikont z Nagrodą im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki

  "Za poszukiwanie prawdy, za dotykanie spraw najtrudniejszych i prawd niewygodnych. Za podjęcie próby ocalenia biografii Ireny Sendlerowej od manipulacji i zakłamania"

 3. pawlikowski 20.05.2018

  Nagroda dla Pawlikowskiego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii

  Nagroda dla Pawła Pawlikowskiego za najlepszą reżyserię podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii - powiedziała w sobotę PAP dziennikarka Patrycja Wanat.

 4. harry-meghan-wedding 19.05.2018

  Sakramentalne "tak" księcia Harrego i Meghan Markle. Czy łączy ich więcej niż myślimy?

  W sobotę 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsor książe Harry i amerykańska aktorka Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

 5. tanks 17.05.2018

  VIII Piknik Militarny "Misja Wschód"

  Blisko 1000 rekonstruktorów, ok. 70 rodzajów pojazdów militarnych i rekonstrukcje różnych walk będzie można oglądać podczas VIII Podlaskiego Pikniku Militarnego "Misja Wschód", który rozpocznie się 1 czerwca w Białymstoku.

 6. Twierdza-Przemysl 17.05.2018

  Noc Muzeów - nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl

  Podczas tegorocznej Nocy Muzeów można będzie obejrzeć nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl wykonane w czerwcu 1915 r. 55 fotografii ze zbiorów rodziny Starzewskich z Krakowa zaprezentuje Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

 7. lars-von-trier 16.05.2018

  Skandal na festiwalu w Cannes!

  Widzowie zniesmaczeni premierą filmu Larsa von Triera „The house that Jack built”.

 8. przedwojenny-rzeszow 16.05.2018

  Międzywojenny Rzeszów na wystawie fotografii podczas Nocy Muzeów

  Mieszkańców międzywojennego Rzeszowa, ich życie codzienne, scenki rodzajowe, czy wygląd ówczesnych ulic można będzie zobaczyć w Noc Muzeów na wystawie fotografii wykonanych z oryginalnych, szklanych negatywów ze słynnego rzeszowskiego zakładu fotograficznego Edwarda Janusza.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook