Jedynie prawda jest ciekawa


"Show" Niesiołowskiego w Sejmie

11.05.2016

Niesiołowski w Sejmie: "Pan Bóg stworzył świat tylko po to, by pojawił się na nim PiS!

Nie jesteśmy przygotowani do dyskusji nad tzw. audytem. Nie interesuje mnie, do czego jest przygotowany klub PiS. Proszę, by ta debata była rzetelna, by nie zamieniła się w polityczną awanturę. Proszę o przesunięcie o tydzień posiedzenia Sejmu - mówił Stefan Niesiołowski w czasie swojego wystąpienia w Sejmie przed ogłoszeniem przez rząd audytu z 8 lat rządu PO.

Zdaniem posła PO audyt ma być odpowiedzią na sobotnią manifestację Komitetu Obrony Demokracji.

Pojawiają się głosy, że ta dyskusja ma związek z sobotnią manifestacją. Nie zgadzam się z tym! Na tę manifestację przyszła garstka ludzi drugiego sortu o ubeckich konotacjach! Ta manifestacja się nie udała, co pokazała Telewizja Publiczna! (…) - stwierdził Niesiołowski.

5 miesięcy rządów PiS było nieustannym pasmem sukcesu, a ludzie nic nie robią, tylko wychwalają przywódcę! Niech pan marszałek da odpór! Pan Bóg stworzył świat tylko po to, by pojawił się na nim PiS i by mógł mówić Jarosław Kaczyński! - mówił poseł Platformy.

WIDEO:

https://www.youtube.com/watch?v=VFR3nkM4e2o

[fot. wPolityce.pl]

wPolityce.pl/tp

Warto poczytać

 1. sportowcy-dla-niepodleglej 21.05.2018

  Promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej”

  W Centrum Prasowym PAP 21 maja odbyła się promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej” wydanej z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 2. anna-bikont 21.05.2018

  Anna Bikont z Nagrodą im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki

  "Za poszukiwanie prawdy, za dotykanie spraw najtrudniejszych i prawd niewygodnych. Za podjęcie próby ocalenia biografii Ireny Sendlerowej od manipulacji i zakłamania"

 3. pawlikowski 20.05.2018

  Nagroda dla Pawlikowskiego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii

  Nagroda dla Pawła Pawlikowskiego za najlepszą reżyserię podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii - powiedziała w sobotę PAP dziennikarka Patrycja Wanat.

 4. harry-meghan-wedding 19.05.2018

  Sakramentalne "tak" księcia Harrego i Meghan Markle. Czy łączy ich więcej niż myślimy?

  W sobotę 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsor książe Harry i amerykańska aktorka Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

 5. tanks 17.05.2018

  VIII Piknik Militarny "Misja Wschód"

  Blisko 1000 rekonstruktorów, ok. 70 rodzajów pojazdów militarnych i rekonstrukcje różnych walk będzie można oglądać podczas VIII Podlaskiego Pikniku Militarnego "Misja Wschód", który rozpocznie się 1 czerwca w Białymstoku.

 6. Twierdza-Przemysl 17.05.2018

  Noc Muzeów - nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl

  Podczas tegorocznej Nocy Muzeów można będzie obejrzeć nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl wykonane w czerwcu 1915 r. 55 fotografii ze zbiorów rodziny Starzewskich z Krakowa zaprezentuje Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

 7. lars-von-trier 16.05.2018

  Skandal na festiwalu w Cannes!

  Widzowie zniesmaczeni premierą filmu Larsa von Triera „The house that Jack built”.

 8. przedwojenny-rzeszow 16.05.2018

  Międzywojenny Rzeszów na wystawie fotografii podczas Nocy Muzeów

  Mieszkańców międzywojennego Rzeszowa, ich życie codzienne, scenki rodzajowe, czy wygląd ówczesnych ulic można będzie zobaczyć w Noc Muzeów na wystawie fotografii wykonanych z oryginalnych, szklanych negatywów ze słynnego rzeszowskiego zakładu fotograficznego Edwarda Janusza.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook