Jedynie prawda jest ciekawa


Schetyna i Petru w nowym „Uchu Prezesa”

24.04.2017

W sieci pojawił się nowy odcinek „Ucha Prezesa”. A w nim nie lada niespodzianka.

W sieci pojawił się nowy odcinek „Ucha Prezesa”. A w nim nie lada niespodzianka. Tym razem w gabinecie pojawiają się- przedstawiciele opozycji! I to wszyscy po kolei. Każdy oczywiście usiłuje ubić własny interes.

Jako pierwszy - zjawia się błyskając białymi zębami - pan Grzegorz. Z następująca propozycją:- Zróbmy deal, ja trochę panu zrobię dobrze i pan mnie też trochę zrobi …dobrze - mówi.

- Jak na przykład? - pyta prezes.

- Obiecaliście pomoc frankowiczom, a potem ich olaliście. (…) I nagle ja przepycham jakąś tam pozorną ustawę. Wy się wstrzymujecie. Wszyscy, że: po co nam Donald z jakimiś tam procesami na karku? Jak to pan Grzenio sam potrafił załatwić? - tłumaczy gość.

- No ładnie, ale właściwie czemu mam się z panem dogadywać, jak Rysiek może mi zrobić tak samo dobrze jak pan? A może nawet jeszcze lepiej? - ripostuje prezes.

Chwilę później w gabinecie zjawia się sam Rysiek. I też ma propozycję. A za nim kolejni… Co z tego wyniknie?

Nowy odcinek "Ucha Prezesa" można obejrzeć na serwisie youtube.com.

[youtube.com]

ems/wPolityce.pl

Warto poczytać

 1. sportowcy-dla-niepodleglej 21.05.2018

  Promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej”

  W Centrum Prasowym PAP 21 maja odbyła się promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej” wydanej z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 2. anna-bikont 21.05.2018

  Anna Bikont z Nagrodą im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki

  "Za poszukiwanie prawdy, za dotykanie spraw najtrudniejszych i prawd niewygodnych. Za podjęcie próby ocalenia biografii Ireny Sendlerowej od manipulacji i zakłamania"

 3. pawlikowski 20.05.2018

  Nagroda dla Pawlikowskiego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii

  Nagroda dla Pawła Pawlikowskiego za najlepszą reżyserię podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii - powiedziała w sobotę PAP dziennikarka Patrycja Wanat.

 4. harry-meghan-wedding 19.05.2018

  Sakramentalne "tak" księcia Harrego i Meghan Markle. Czy łączy ich więcej niż myślimy?

  W sobotę 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsor książe Harry i amerykańska aktorka Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

 5. tanks 17.05.2018

  VIII Piknik Militarny "Misja Wschód"

  Blisko 1000 rekonstruktorów, ok. 70 rodzajów pojazdów militarnych i rekonstrukcje różnych walk będzie można oglądać podczas VIII Podlaskiego Pikniku Militarnego "Misja Wschód", który rozpocznie się 1 czerwca w Białymstoku.

 6. Twierdza-Przemysl 17.05.2018

  Noc Muzeów - nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl

  Podczas tegorocznej Nocy Muzeów można będzie obejrzeć nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl wykonane w czerwcu 1915 r. 55 fotografii ze zbiorów rodziny Starzewskich z Krakowa zaprezentuje Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

 7. lars-von-trier 16.05.2018

  Skandal na festiwalu w Cannes!

  Widzowie zniesmaczeni premierą filmu Larsa von Triera „The house that Jack built”.

 8. przedwojenny-rzeszow 16.05.2018

  Międzywojenny Rzeszów na wystawie fotografii podczas Nocy Muzeów

  Mieszkańców międzywojennego Rzeszowa, ich życie codzienne, scenki rodzajowe, czy wygląd ówczesnych ulic można będzie zobaczyć w Noc Muzeów na wystawie fotografii wykonanych z oryginalnych, szklanych negatywów ze słynnego rzeszowskiego zakładu fotograficznego Edwarda Janusza.

CSJUBILEUSZ25fotoMINI

Czas Stefczyka V/2018

PDF (10,76 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook