Jedynie prawda jest ciekawa


Rambo załatwi Państwo Islamskie

15.07.2015

Stallone pracuje nad kolejnym filmem o Rambo i zapowiada „najbardziej realistyczny film”.

Dżihadyści z Państwa Islamskiego będą mieli godnego przeciwnika. Wygląda na to, że islamskimi barbarzyńcami zajmie się osobiście legendarny John Rambo. Sylwester Stallone szykuje właśnie kolejny film.

Stallone już po raz piąty wcieli się w rolę pogromcy wszelkiego zła. Jak głoszą plotki, tym razem na celowniku komandosa znajdą się islamscy terroryści. Kolejna część filmu ma mieć tytuł "Ostatnia krew". Stallone w rozmowie z The Washington Post wyjaśniał, że posłał już swoją ekipę do Syrii i Iraku, by dokumentowała zbrodnię Państwa Islamskiego.

„Pracujemy z miejscowymi by zrobić najbardziej emocjonujący i realistyczny film o Rambo w historii” - zapowiada aktor.

Wygląda więc na to, że ostatnia część sagi o Rambo będzie dotyczyła aktualnej sytuacji politycznej. Czy Rambo wreszcie rozprawi się z terrorystami islamskimi? Oficjalnie przedstawiciele gwiazdora zaprzeczają tym pogłoskom, ale nadzieje na ostateczne rozprawienie się z islamistami zostały już tak rozbudzone, że Rambo nie ma wyjścia i musi ruszać do boju!

Wydaje się, że Państwo Islamskie powinno mieć się na baczności. Rambo to poważny rywal. I t nie tylko na ekranie. Być może popularność filmu wyzwoli polityczny nacisk na państwa Zachodu, by na poważnie zaangażowały się w walkę z islamskimi terrorystami.

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. sportowcy-dla-niepodleglej 21.05.2018

  Promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej”

  W Centrum Prasowym PAP 21 maja odbyła się promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej” wydanej z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 2. anna-bikont 21.05.2018

  Anna Bikont z Nagrodą im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki

  "Za poszukiwanie prawdy, za dotykanie spraw najtrudniejszych i prawd niewygodnych. Za podjęcie próby ocalenia biografii Ireny Sendlerowej od manipulacji i zakłamania"

 3. pawlikowski 20.05.2018

  Nagroda dla Pawlikowskiego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii

  Nagroda dla Pawła Pawlikowskiego za najlepszą reżyserię podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii - powiedziała w sobotę PAP dziennikarka Patrycja Wanat.

 4. harry-meghan-wedding 19.05.2018

  Sakramentalne "tak" księcia Harrego i Meghan Markle. Czy łączy ich więcej niż myślimy?

  W sobotę 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsor książe Harry i amerykańska aktorka Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

 5. tanks 17.05.2018

  VIII Piknik Militarny "Misja Wschód"

  Blisko 1000 rekonstruktorów, ok. 70 rodzajów pojazdów militarnych i rekonstrukcje różnych walk będzie można oglądać podczas VIII Podlaskiego Pikniku Militarnego "Misja Wschód", który rozpocznie się 1 czerwca w Białymstoku.

 6. Twierdza-Przemysl 17.05.2018

  Noc Muzeów - nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl

  Podczas tegorocznej Nocy Muzeów można będzie obejrzeć nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl wykonane w czerwcu 1915 r. 55 fotografii ze zbiorów rodziny Starzewskich z Krakowa zaprezentuje Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

 7. lars-von-trier 16.05.2018

  Skandal na festiwalu w Cannes!

  Widzowie zniesmaczeni premierą filmu Larsa von Triera „The house that Jack built”.

 8. przedwojenny-rzeszow 16.05.2018

  Międzywojenny Rzeszów na wystawie fotografii podczas Nocy Muzeów

  Mieszkańców międzywojennego Rzeszowa, ich życie codzienne, scenki rodzajowe, czy wygląd ówczesnych ulic można będzie zobaczyć w Noc Muzeów na wystawie fotografii wykonanych z oryginalnych, szklanych negatywów ze słynnego rzeszowskiego zakładu fotograficznego Edwarda Janusza.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook