Jedynie prawda jest ciekawa


„Polska moja Ojczyzna” - konkurs plastyczny dla dzieci

26.05.2014

Tygodnik „wSieci” poleca! Wygraj atrakcyjne nagrody, wycieczki, tablety i gry.

Spędźmy Dzień Dziecka na wspólnej zabawie z dziećmi. Tegoroczny Dzień Dziecka wypada w niedzielę, więc nie powinno nam zabraknąć czasu, by spędzić pierwszy dzień czerwca z najmłodszymi. W ubiegłym roku tygodnikwSieci” zaproponował czytelnikom niezwykły konkurs – rodzinną przygodę, która okazała się idealnym pomysłem na wspólną pracę. W tym roku ponawiamy nasz apel – spędźcie Dzień Dziecka z dziećmi. Wierzymy, że konkurs, który wam proponujemy, będzie sposobem na doskonałą zabawę.

Temat jest prosty: „Polska, moja ojczyzna”. Technika – dowolna. Opowiedzmy o Polsce razem z dziećmi. Czekamy na kroniki z rodzinnych wypraw, na fotoreportaże, na zdjęcia, rysunki z miejsc, które z Polską wiążą się poprzez wasze wspólne, rodzinne wspomnienia. Czekamy też na grafiki, prezentacje, projekty wygenerowane na ekranie komputera – takie prace też mogą być doskonałym sposobem na zdobycie nagrody w konkursie „wSieci”.

Zasady konkursu: Wykonaj pracę plastyczną na temat Polska moja Ojczyzna” w ulubionej przez siebie technice. Dołącz do pracy wypełniony przez osobę dorosłą kupon konkursowy, który znajdziesz w tygodnikach „wSieci” przez cały czas trwania konkursu. Wyślij swoją pracę z dopiskiem na kopercie „KONKURS PLASTYCZNY” na adres Redakcji: FRATRIA Sp. z o.o., ul. Poselska 29 A, 03-931 Warszawa lub na e-mail: marketing@fratria.pl ,  (dołączając zeskanowany kupon konkursowy). Na prace czekamy do 22 czerwca.

Rozstrzygnięcie konkursu 7 lipca!

A co znalazło się w puli nagród? W tym roku jest  o co walczyć. Wyjazd wraz z opiekunami do Turcji lub Tunezji, dwa tablety Manta, pięć zestawów – smart fon i mp3, pięć konsol do gier Manta, 30 zestawów gier „Akademia umysłów JUNIOR – Pamięć i koncentracja”, 30 zestawów gier planszowych przygotowanych przez Instytut Pamięci Narodowej. Jest więc o co powalczyć. Partnerami konkursu są Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe, biuro podróży Exim tours, firma Manta,  Instytut Pamięci Narodowej, firma FORMAT oraz sklep Red Is Bad, którego przedstawiciele zapewniają, że wybrana praca konkursowa zostanie umieszczona na koszulkach producenta odzieży patriotycznej.

A zatem – niech tegoroczny Dzień Dziecka będzie wyjątkowy!

REGULAMIN KONKURSU TUTAJ

PARTNERZY KONKURSU

Zrzut-ekranu-2014-05-26-o-132841

Warto poczytać

 1. sportowcy-dla-niepodleglej 21.05.2018

  Promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej”

  W Centrum Prasowym PAP 21 maja odbyła się promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej” wydanej z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 2. anna-bikont 21.05.2018

  Anna Bikont z Nagrodą im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki

  "Za poszukiwanie prawdy, za dotykanie spraw najtrudniejszych i prawd niewygodnych. Za podjęcie próby ocalenia biografii Ireny Sendlerowej od manipulacji i zakłamania"

 3. pawlikowski 20.05.2018

  Nagroda dla Pawlikowskiego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii

  Nagroda dla Pawła Pawlikowskiego za najlepszą reżyserię podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii - powiedziała w sobotę PAP dziennikarka Patrycja Wanat.

 4. harry-meghan-wedding 19.05.2018

  Sakramentalne "tak" księcia Harrego i Meghan Markle. Czy łączy ich więcej niż myślimy?

  W sobotę 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsor książe Harry i amerykańska aktorka Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

 5. tanks 17.05.2018

  VIII Piknik Militarny "Misja Wschód"

  Blisko 1000 rekonstruktorów, ok. 70 rodzajów pojazdów militarnych i rekonstrukcje różnych walk będzie można oglądać podczas VIII Podlaskiego Pikniku Militarnego "Misja Wschód", który rozpocznie się 1 czerwca w Białymstoku.

 6. Twierdza-Przemysl 17.05.2018

  Noc Muzeów - nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl

  Podczas tegorocznej Nocy Muzeów można będzie obejrzeć nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl wykonane w czerwcu 1915 r. 55 fotografii ze zbiorów rodziny Starzewskich z Krakowa zaprezentuje Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

 7. lars-von-trier 16.05.2018

  Skandal na festiwalu w Cannes!

  Widzowie zniesmaczeni premierą filmu Larsa von Triera „The house that Jack built”.

 8. przedwojenny-rzeszow 16.05.2018

  Międzywojenny Rzeszów na wystawie fotografii podczas Nocy Muzeów

  Mieszkańców międzywojennego Rzeszowa, ich życie codzienne, scenki rodzajowe, czy wygląd ówczesnych ulic można będzie zobaczyć w Noc Muzeów na wystawie fotografii wykonanych z oryginalnych, szklanych negatywów ze słynnego rzeszowskiego zakładu fotograficznego Edwarda Janusza.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook