Jedynie prawda jest ciekawa


Piotr Protasiewicz wraca na tor żużlowy

20.05.2016

Kapitan ekantor. pl Falubazu Zielona Góra Piotr Protasiewicz wraca na tor po kontuzji obojczyka, której doznał 10 maja. "Wyszedłem na tor, jestem gotów" - powiedział popularny "PePe".

Protasiewicz trenował w piątek na torze przy Wrocławskiej 69. Zajęcia przebiegły na tyle obiecująco, że doświadczony zawodnik zadeklarował swoją gotowość do występu w niedzielnych derbach ze Stalą Gorzów. 

"Cały czas byłem w kontakcie z trenerem. Mówiłem, że wszystko idzie w dobrym kierunku, ale teraz mogę powiedzieć na 100 procent, że jest dobrze. Nie chciałem wcześniejszych deklaracji, bo to jak wróżenie z fusów. Odbyłem trening, obojczyk mnie nie boli, spokojnie mogę jeździć. Chociaż wiadomo, że muszę go oszczędzać" - powiedział Protasiewicz. Z takiego obrotu sprawy zadowolony jest trener Falubazu Marek Cieślak, który nie musi martwić się o skład swojego zespołu. 

"Stal jeździ w tym roku bardzo dobrze, ale wystąpimy w pełnym składzie i zachowuję spokój. Informacja o powrocie Piotrka to dla nas w tym momencie najważniejsza rzecz" - stwierdził szkoleniowiec. Mecz Falubazu ze Stalą Gorzów w niedzielę o 19.30.

kk/PAP

[fot. Youtube]

Warto poczytać

 1. sportowcy-dla-niepodleglej 21.05.2018

  Promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej”

  W Centrum Prasowym PAP 21 maja odbyła się promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej” wydanej z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 2. anna-bikont 21.05.2018

  Anna Bikont z Nagrodą im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki

  "Za poszukiwanie prawdy, za dotykanie spraw najtrudniejszych i prawd niewygodnych. Za podjęcie próby ocalenia biografii Ireny Sendlerowej od manipulacji i zakłamania"

 3. pawlikowski 20.05.2018

  Nagroda dla Pawlikowskiego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii

  Nagroda dla Pawła Pawlikowskiego za najlepszą reżyserię podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii - powiedziała w sobotę PAP dziennikarka Patrycja Wanat.

 4. harry-meghan-wedding 19.05.2018

  Sakramentalne "tak" księcia Harrego i Meghan Markle. Czy łączy ich więcej niż myślimy?

  W sobotę 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsor książe Harry i amerykańska aktorka Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

 5. tanks 17.05.2018

  VIII Piknik Militarny "Misja Wschód"

  Blisko 1000 rekonstruktorów, ok. 70 rodzajów pojazdów militarnych i rekonstrukcje różnych walk będzie można oglądać podczas VIII Podlaskiego Pikniku Militarnego "Misja Wschód", który rozpocznie się 1 czerwca w Białymstoku.

 6. Twierdza-Przemysl 17.05.2018

  Noc Muzeów - nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl

  Podczas tegorocznej Nocy Muzeów można będzie obejrzeć nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl wykonane w czerwcu 1915 r. 55 fotografii ze zbiorów rodziny Starzewskich z Krakowa zaprezentuje Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

 7. lars-von-trier 16.05.2018

  Skandal na festiwalu w Cannes!

  Widzowie zniesmaczeni premierą filmu Larsa von Triera „The house that Jack built”.

 8. przedwojenny-rzeszow 16.05.2018

  Międzywojenny Rzeszów na wystawie fotografii podczas Nocy Muzeów

  Mieszkańców międzywojennego Rzeszowa, ich życie codzienne, scenki rodzajowe, czy wygląd ówczesnych ulic można będzie zobaczyć w Noc Muzeów na wystawie fotografii wykonanych z oryginalnych, szklanych negatywów ze słynnego rzeszowskiego zakładu fotograficznego Edwarda Janusza.

CSJUBILEUSZ25fotoMINI

Czas Stefczyka V/2018

PDF (10,76 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook