Jedynie prawda jest ciekawa


Petru zamiast w Sejmie... jest w Portugalii

02.01.2017

Na portalach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Petru lecącego do Portugalii z klubową koleżanką.

Czyżby tak miał wyglądać szumnie ogłaszany bój o demokrację w wykonaniu Ryszarda Petru i jego klubowej koleżanki? Portale społecznościowe obiegła fotografia przedstawiająca dwoje parlamentarzystów na pokładzie samolotu. Kierunek podróży? Internauci donoszą, że bynajmniej nie Wiejska, lecz… Portugalia!

„Dzień dobry @FaktyTVN @FaktyTVN mam takie info że protest na kilka dni przenosi się do Portugalii” — podaje na Twitterze internauta posługujący się nickiem Radek (pisownia oryginalna – przyp. red.), który opublikował zdjęcie Petru i Schmidt przebywających na pokładzie samolotu.

Internet już huczy od plotek, a przede wszystkim żartów. Komentujący sugerują bowiem, że liderowi Nowoczesnej i jego klubowej koleżance nie w głowach sejmowe protesty, ale portugalskie słońce.

https://twitter.com/bogdan607/status/815714902383980544

Nie obyło się również bez kpin z Petru. Niektórzy już ironizują, że lider Nowoczesnej chciał poczuć się jak Józef Piłsudski, który przecież odwiedził Maderę.

Może Petru wyśle swoim klubowym koleżankom i kolegom, a także sojusznikom z „totalnej opozycji”, pocztówkę? Adres do Sejmu powinien znać…

Warto poczytać

 1. sportowcy-dla-niepodleglej 21.05.2018

  Promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej”

  W Centrum Prasowym PAP 21 maja odbyła się promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej” wydanej z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 2. anna-bikont 21.05.2018

  Anna Bikont z Nagrodą im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki

  "Za poszukiwanie prawdy, za dotykanie spraw najtrudniejszych i prawd niewygodnych. Za podjęcie próby ocalenia biografii Ireny Sendlerowej od manipulacji i zakłamania"

 3. pawlikowski 20.05.2018

  Nagroda dla Pawlikowskiego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii

  Nagroda dla Pawła Pawlikowskiego za najlepszą reżyserię podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii - powiedziała w sobotę PAP dziennikarka Patrycja Wanat.

 4. harry-meghan-wedding 19.05.2018

  Sakramentalne "tak" księcia Harrego i Meghan Markle. Czy łączy ich więcej niż myślimy?

  W sobotę 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsor książe Harry i amerykańska aktorka Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

 5. tanks 17.05.2018

  VIII Piknik Militarny "Misja Wschód"

  Blisko 1000 rekonstruktorów, ok. 70 rodzajów pojazdów militarnych i rekonstrukcje różnych walk będzie można oglądać podczas VIII Podlaskiego Pikniku Militarnego "Misja Wschód", który rozpocznie się 1 czerwca w Białymstoku.

 6. Twierdza-Przemysl 17.05.2018

  Noc Muzeów - nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl

  Podczas tegorocznej Nocy Muzeów można będzie obejrzeć nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl wykonane w czerwcu 1915 r. 55 fotografii ze zbiorów rodziny Starzewskich z Krakowa zaprezentuje Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

 7. lars-von-trier 16.05.2018

  Skandal na festiwalu w Cannes!

  Widzowie zniesmaczeni premierą filmu Larsa von Triera „The house that Jack built”.

 8. przedwojenny-rzeszow 16.05.2018

  Międzywojenny Rzeszów na wystawie fotografii podczas Nocy Muzeów

  Mieszkańców międzywojennego Rzeszowa, ich życie codzienne, scenki rodzajowe, czy wygląd ówczesnych ulic można będzie zobaczyć w Noc Muzeów na wystawie fotografii wykonanych z oryginalnych, szklanych negatywów ze słynnego rzeszowskiego zakładu fotograficznego Edwarda Janusza.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook