Jedynie prawda jest ciekawa


Olejnik rzuciła w gościa długopisem!

26.01.2015

Dziennikarka "Radia Zet" zdenerwowała się, że Michał Kamiński wymienił nazwę konkurencyjnej stacji.


Najnowszy ulubieniec Platformy Obywatelskiej, Michał Kamiński postanowił odwiedzić w porannym programie „Radia Zet” swoją ulubioną prowadzącą, Monikę Olejnik.

Rozmawiali sobie spokojnie o sprawie wypowiedzi kandydata PiS na prezydenta, Andrzeja Dudy o ewentualnym wysłaniu polskiego wojska na wschód Ukrainy. Kamiński twierdził, że wszyscy komentatorzy i dziennikarze tak samo zinterpretowali wypowiedź Dudy, jak zrobiła to Ewa Kopacz.

W pewnym momencie były działacz PiS, a obecnie stały kandydat na wiele stanowisk w Platformie, Michał Kamiński wspomniał nazwę konkurencyjnej dla „Radia Zet” stacji „RMF FM”. Tak bardzo zirytowało to Monikę Olejnik, że rzuciła w niego długopisem.

„Aha, dobrze. Nie miałem wypowiadać nazwy tej stacji. Już rozumiem chyba, dlaczego pani redaktor we mnie rzuca przedmiotami, ale zniosę to z godnością” – zareagował Kamiński.

„Nikt nie śmiałby rzucać w gościa Radia ZET, długopis po prostu  wypadł mi z ręki” – odparła Olejnik.

Obydwie wspomniane stacje rywalizują między sobą o pozycję lidera na rynku radiowym. Póki co przewodzi „RMF FM”, z wynikiem 23,9 proc udziału w rynku. Na drugim miejscu plasuje się „Radio Zet” z Moniką Olejnik. Ich wynik to 15,1 proc rynku.

mly/wirtualnemedia.pl

fot. wPolityce.pl

Warto poczytać

 1. sportowcy-dla-niepodleglej 21.05.2018

  Promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej”

  W Centrum Prasowym PAP 21 maja odbyła się promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej” wydanej z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 2. anna-bikont 21.05.2018

  Anna Bikont z Nagrodą im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki

  "Za poszukiwanie prawdy, za dotykanie spraw najtrudniejszych i prawd niewygodnych. Za podjęcie próby ocalenia biografii Ireny Sendlerowej od manipulacji i zakłamania"

 3. pawlikowski 20.05.2018

  Nagroda dla Pawlikowskiego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii

  Nagroda dla Pawła Pawlikowskiego za najlepszą reżyserię podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii - powiedziała w sobotę PAP dziennikarka Patrycja Wanat.

 4. harry-meghan-wedding 19.05.2018

  Sakramentalne "tak" księcia Harrego i Meghan Markle. Czy łączy ich więcej niż myślimy?

  W sobotę 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsor książe Harry i amerykańska aktorka Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

 5. tanks 17.05.2018

  VIII Piknik Militarny "Misja Wschód"

  Blisko 1000 rekonstruktorów, ok. 70 rodzajów pojazdów militarnych i rekonstrukcje różnych walk będzie można oglądać podczas VIII Podlaskiego Pikniku Militarnego "Misja Wschód", który rozpocznie się 1 czerwca w Białymstoku.

 6. Twierdza-Przemysl 17.05.2018

  Noc Muzeów - nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl

  Podczas tegorocznej Nocy Muzeów można będzie obejrzeć nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl wykonane w czerwcu 1915 r. 55 fotografii ze zbiorów rodziny Starzewskich z Krakowa zaprezentuje Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

 7. lars-von-trier 16.05.2018

  Skandal na festiwalu w Cannes!

  Widzowie zniesmaczeni premierą filmu Larsa von Triera „The house that Jack built”.

 8. przedwojenny-rzeszow 16.05.2018

  Międzywojenny Rzeszów na wystawie fotografii podczas Nocy Muzeów

  Mieszkańców międzywojennego Rzeszowa, ich życie codzienne, scenki rodzajowe, czy wygląd ówczesnych ulic można będzie zobaczyć w Noc Muzeów na wystawie fotografii wykonanych z oryginalnych, szklanych negatywów ze słynnego rzeszowskiego zakładu fotograficznego Edwarda Janusza.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook