Jedynie prawda jest ciekawa


Niemiec chce zabijać Polaków

18.03.2016

Niemiecki przedsiębiorca mówi, że nienawidzi Polski.

Przerażające słowa! Ewa Stankiewicz ujawnia nagranie z ukrycia, na którym Niemiec, szef firmy działającej w woj. pomorskim, miał grozić Polakom rozstrzelaniem!

„To co, powinienem ich zabić? Powinienem postawić ich pod ścianą? Chciałbym! Chcę. Zabiłbym wszystkich Polaków. Nie miałbym z tym problemu” — słychać w zwiastunie programu „Otwartym tekstem” TV Republika.

„Nienawidzę Polaków, naprawdę. Nienawidzę. To nie, że ich nie lubię. Nienawidzę ich. Tak, jestem! Jestem hitlerowcem! To wina tego kraju (Polski), że taki jestem” — miał dodać Niemiec.

Mówiąc to, bohater nagrania naśladuje rozstrzeliwanie.

Jak relacjonuje TV Republika, niemiecki szef działającej w Polsce firmy, wyraża się z nieskrywaną nienawiścią o narodzie polskim i niejednokrotnie poniżał swoich pracowników. Świadkiem jest pracownica firmy, która będzie gościem Ewy Stankiewicz.

TV Republika podkreśla, że zachowanie szefa pomorskiej firmy nie jest jednostkowe, lecz prezentuje masowe zjawisko pogardy niemieckich pracodawców dla ich polskich pracowników.

Mly/wPolityce.pl

fot. [Wikimedia Commons]

Warto poczytać

 1. harry-meghan-wedding 19.05.2018

  Sakramentalne "tak" księcia Harrego i Meghan Markle

  W sobotę 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsor książe Harry i amerykańska aktorka Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne tak.

 2. tanks 17.05.2018

  VIII Piknik Militarny "Misja Wschód"

  Blisko 1000 rekonstruktorów, ok. 70 rodzajów pojazdów militarnych i rekonstrukcje różnych walk będzie można oglądać podczas VIII Podlaskiego Pikniku Militarnego "Misja Wschód", który rozpocznie się 1 czerwca w Białymstoku.

 3. Twierdza-Przemysl 17.05.2018

  Noc Muzeów - nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl

  Podczas tegorocznej Nocy Muzeów można będzie obejrzeć nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl wykonane w czerwcu 1915 r. 55 fotografii ze zbiorów rodziny Starzewskich z Krakowa zaprezentuje Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

 4. lars-von-trier 16.05.2018

  Skandal na festiwalu w Cannes!

  Widzowie zniesmaczeni premierą filmu Larsa von Triera „The house that Jack built”.

 5. przedwojenny-rzeszow 16.05.2018

  Międzywojenny Rzeszów na wystawie fotografii podczas Nocy Muzeów

  Mieszkańców międzywojennego Rzeszowa, ich życie codzienne, scenki rodzajowe, czy wygląd ówczesnych ulic można będzie zobaczyć w Noc Muzeów na wystawie fotografii wykonanych z oryginalnych, szklanych negatywów ze słynnego rzeszowskiego zakładu fotograficznego Edwarda Janusza.

 6. dzien-flagi 02.05.2018

  Dzień Flagi przypomina o szacunku dla symboli narodowych

  Flaga to znak jednoczący Polaków w kraju i za granicą - powiedział PAP rzecznik Konferencji Episkopatu Polski ks. Paweł Rytel-Andrianik.

 7. karol-borsuk 30.04.2018

  Prof. Karol Borsuk - hodowca zwierzątek

  W 1943 roku prof. Karol Borsuk, specjalista w dziedzinie geometrii, wymyślił grę planszową Hodowla Zwierzątek, której produkcja stała się jego jedynym źródłem utrzymania po tym, jak został zwolniony z uniwersytetu.

 8. 1270polonez 28.04.2018

  Próba pobicia rekordu Guinnessa w tańczeniu poloneza w ramach 100-lecia Niepodległości

  Mieszkańcy Słupcy (wielkopolskie) w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości będą próbowali pobić w niedzielę rekord Guinnessa w największej liczbie osób jednocześnie tańczących poloneza.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook