Jedynie prawda jest ciekawa


„Miś” stawia lody „Morozowi”

28.05.2016

Poseł PO Michał Kamiński zwierzył się niedawno, że przestał pić piwo. Popularny „Miś” najwyraźniej przerzucił się na lizanie lodów, bo nawet męskie spotkania odbywa przy mroźnym deserze, a nie kuflu chmielowego trunku.

Ostatnio w takich właśnie okolicznościach widziano „Misia” w towarzystwie Andrzeja Morozowskiego, dziennikarza TVN24, zwanego przez znajomych „Morozem”.

- Wybrali się do jednej z warszawskich lodziarni, gdzie oddawali się błogiemu lenistwu, kosztując lody i rozmawiając o polityce. Deser kupował polityk PO. To musiał być mile spędzony czas! - opisuje „Super Express”.

Na zdjęciach, które gazeta opatrzyła wymownym komentarzem „Och! Ach! Mniam!”, widać, że obaj panowie gustują w lodach, choć każdy ma inne preferencje. „Miś” woli śmietankowe, a „Moroz” - czekoladowe.

„SE” zaznacza, że aktualny polityk Platformy i gwiazdor TVN24 znają się od dwudziestu lat. Nie wiadomo ile lodów razem wylizali, ale z pewnością wspólnie napisali książkę "Koniec PiS-u", w której Kamiński atakował Jarosława Kaczyńskiego.

Czyżby teraz pracowali nad „Końcem PO”? To dopiero byłby smakowity kąsek! Grzegorza Schetynę mógłby zmrozić na lód. Potencjalni wydawcy już się oblizują...

Zapraszamy na profil Stefczyk.info na Facebooku!

JUB/”SE”

[fot. Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0 /Cezary p/Ryszard Hołubowicz]Warto poczytać

 1. sportowcy-dla-niepodleglej 21.05.2018

  Promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej”

  W Centrum Prasowym PAP 21 maja odbyła się promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej” wydanej z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 2. anna-bikont 21.05.2018

  Anna Bikont z Nagrodą im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki

  "Za poszukiwanie prawdy, za dotykanie spraw najtrudniejszych i prawd niewygodnych. Za podjęcie próby ocalenia biografii Ireny Sendlerowej od manipulacji i zakłamania"

 3. pawlikowski 20.05.2018

  Nagroda dla Pawlikowskiego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii

  Nagroda dla Pawła Pawlikowskiego za najlepszą reżyserię podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii - powiedziała w sobotę PAP dziennikarka Patrycja Wanat.

 4. harry-meghan-wedding 19.05.2018

  Sakramentalne "tak" księcia Harrego i Meghan Markle. Czy łączy ich więcej niż myślimy?

  W sobotę 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsor książe Harry i amerykańska aktorka Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

 5. tanks 17.05.2018

  VIII Piknik Militarny "Misja Wschód"

  Blisko 1000 rekonstruktorów, ok. 70 rodzajów pojazdów militarnych i rekonstrukcje różnych walk będzie można oglądać podczas VIII Podlaskiego Pikniku Militarnego "Misja Wschód", który rozpocznie się 1 czerwca w Białymstoku.

 6. Twierdza-Przemysl 17.05.2018

  Noc Muzeów - nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl

  Podczas tegorocznej Nocy Muzeów można będzie obejrzeć nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl wykonane w czerwcu 1915 r. 55 fotografii ze zbiorów rodziny Starzewskich z Krakowa zaprezentuje Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

 7. lars-von-trier 16.05.2018

  Skandal na festiwalu w Cannes!

  Widzowie zniesmaczeni premierą filmu Larsa von Triera „The house that Jack built”.

 8. przedwojenny-rzeszow 16.05.2018

  Międzywojenny Rzeszów na wystawie fotografii podczas Nocy Muzeów

  Mieszkańców międzywojennego Rzeszowa, ich życie codzienne, scenki rodzajowe, czy wygląd ówczesnych ulic można będzie zobaczyć w Noc Muzeów na wystawie fotografii wykonanych z oryginalnych, szklanych negatywów ze słynnego rzeszowskiego zakładu fotograficznego Edwarda Janusza.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook