Jedynie prawda jest ciekawa


Manny Pacquiao chce poznać Andrzeja Dudę

28.07.2015

Słynny bokser chce spotkać prezydenta. Pytał, czy może być obecny na zaprzysiężeniu.

Manny Pacquiao to światowej klasy bokser, często manifestujący swoją wiarę i przywiązanie do tradycji chrześcijańskich. Słynny „PacMan” zaskoczył otoczenie Prezydenta Andrzeja Dudy. Okazuje się, że bokser chciałby bardzo poznać nowego Prezydenta RP.

Jak informuje Niezalezna.pl, pięściarz zwrócił się do współpracowników prezydenta Dudy z pytaniem... czy może wziąć udział w zaprzysiężeniu Prezydenta RP, jakie będzie miało miejsce 6 sierpnia.

Współpracujący z Andrzejem Dudą Marcin Kędryna przyznaje, że bokser rzeczywiście kontaktował się przez pośrednika z prezydentem. "Manny Pacquiao przez osobę zaprzyjaźnioną zwrócił się z pytaniem, czy mógłby przyjechać na zaprzysiężenie Andrzeja Dudy" – mówi portalowi osoba z najbliższego otoczenia prezydenta.

„Byliśmy zaskoczeni, ale oczywiście zgodziliśmy się. Ostatecznie okazało się, że Pacquiao nie może 6 sierpnia przyjechać do Polski, zadeklarował jednak, że chce się z prezydentem spotkać po tym terminie” - dodaje rozmówca portalu niezalezna.pl.

Jak wynika z informacji portalu, Pacquiao zainteresował się Andrzejem Dudą z racji prezentowanej przez niego odwagi w mówieniu o swojej wierze. Pacquiao jest też osobą żywo zainteresowaną sprawami polityki, mówi się nieoficjalnie, że w przyszłości mógłby również zostać prezydentem.

Ciekawe, czy do spotkania słynnego boksera z Andrzejem Dudą w końcu dojdzie.

ez

[Fot. A.Duda/Facebook;M. Pacquiao/Facebook]

Warto poczytać

 1. sportowcy-dla-niepodleglej 21.05.2018

  Promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej”

  W Centrum Prasowym PAP 21 maja odbyła się promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej” wydanej z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 2. anna-bikont 21.05.2018

  Anna Bikont z Nagrodą im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki

  "Za poszukiwanie prawdy, za dotykanie spraw najtrudniejszych i prawd niewygodnych. Za podjęcie próby ocalenia biografii Ireny Sendlerowej od manipulacji i zakłamania"

 3. pawlikowski 20.05.2018

  Nagroda dla Pawlikowskiego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii

  Nagroda dla Pawła Pawlikowskiego za najlepszą reżyserię podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii - powiedziała w sobotę PAP dziennikarka Patrycja Wanat.

 4. harry-meghan-wedding 19.05.2018

  Sakramentalne "tak" księcia Harrego i Meghan Markle. Czy łączy ich więcej niż myślimy?

  W sobotę 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsor książe Harry i amerykańska aktorka Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

 5. tanks 17.05.2018

  VIII Piknik Militarny "Misja Wschód"

  Blisko 1000 rekonstruktorów, ok. 70 rodzajów pojazdów militarnych i rekonstrukcje różnych walk będzie można oglądać podczas VIII Podlaskiego Pikniku Militarnego "Misja Wschód", który rozpocznie się 1 czerwca w Białymstoku.

 6. Twierdza-Przemysl 17.05.2018

  Noc Muzeów - nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl

  Podczas tegorocznej Nocy Muzeów można będzie obejrzeć nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl wykonane w czerwcu 1915 r. 55 fotografii ze zbiorów rodziny Starzewskich z Krakowa zaprezentuje Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

 7. lars-von-trier 16.05.2018

  Skandal na festiwalu w Cannes!

  Widzowie zniesmaczeni premierą filmu Larsa von Triera „The house that Jack built”.

 8. przedwojenny-rzeszow 16.05.2018

  Międzywojenny Rzeszów na wystawie fotografii podczas Nocy Muzeów

  Mieszkańców międzywojennego Rzeszowa, ich życie codzienne, scenki rodzajowe, czy wygląd ówczesnych ulic można będzie zobaczyć w Noc Muzeów na wystawie fotografii wykonanych z oryginalnych, szklanych negatywów ze słynnego rzeszowskiego zakładu fotograficznego Edwarda Janusza.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook