Jedynie prawda jest ciekawa


Mają dość Kuźniara

13.03.2016

Czy znany prezenter straci pracę w porannym programie TVN?

Jarosław Kuźniar jest specjalistą od krytykowania innych i mówienia co według niego jest dobre i złe i do czego inni powinni się dostosować. Okazuje się, że krytykuje nie tylko tych, którzy myślą inaczej niż on i zachowują się inaczej, ale też swoich kolegów i koleżanki z pracy, a ci mają go już dosyć.

Prezenter coraz częściej daje swoim współpracownikom do zrozumienia, że praca w telewizji śniadaniowej jest poniżej jego ambicji.

 

"Wszyscy mają dość kłótni z Jarkiem i słuchania, że praca w takim programie jest poniżej jego ambicji" —zdradziła w rozmowie z „Faktem” osoba związana z TVN.

Jak dowiedział się „Fakt”, dziennikarz niebawem pożegna się z „Dzień dobry TVN”, a producenci programu śniadaniowego już rozglądają się za jego następcą! A z tym nie będzie problemu. Padają już pierwsze nazwiska na następców Kuźniara. Chodzi m.in. o Andrzeja Sołtysika, Szymona Hołownię czy Huberta Urbańskiego.

 

Relacje Kuźniara z współprowadzącą program Anną Klaczyńską oraz specjalizującą się w plotkach z showbiznesu Agnieszką Jastrzębską są bardzo napięte. Jeśli praca w porannym programie TVN tak bardzo unieszczęśliwia Kuźniara, to nie ma sensu trzymać go tam na siłę i skazywać widzów na jego towarzystwo. „Dobra zmiana” w TVN może być więc bardzo szybka…

mly/PAP

 

fot. [YouTube]

Warto poczytać

 1. sportowcy-dla-niepodleglej 21.05.2018

  Promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej”

  W Centrum Prasowym PAP 21 maja odbyła się promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej” wydanej z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 2. anna-bikont 21.05.2018

  Anna Bikont z Nagrodą im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki

  "Za poszukiwanie prawdy, za dotykanie spraw najtrudniejszych i prawd niewygodnych. Za podjęcie próby ocalenia biografii Ireny Sendlerowej od manipulacji i zakłamania"

 3. pawlikowski 20.05.2018

  Nagroda dla Pawlikowskiego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii

  Nagroda dla Pawła Pawlikowskiego za najlepszą reżyserię podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii - powiedziała w sobotę PAP dziennikarka Patrycja Wanat.

 4. harry-meghan-wedding 19.05.2018

  Sakramentalne "tak" księcia Harrego i Meghan Markle. Czy łączy ich więcej niż myślimy?

  W sobotę 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsor książe Harry i amerykańska aktorka Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

 5. tanks 17.05.2018

  VIII Piknik Militarny "Misja Wschód"

  Blisko 1000 rekonstruktorów, ok. 70 rodzajów pojazdów militarnych i rekonstrukcje różnych walk będzie można oglądać podczas VIII Podlaskiego Pikniku Militarnego "Misja Wschód", który rozpocznie się 1 czerwca w Białymstoku.

 6. Twierdza-Przemysl 17.05.2018

  Noc Muzeów - nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl

  Podczas tegorocznej Nocy Muzeów można będzie obejrzeć nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl wykonane w czerwcu 1915 r. 55 fotografii ze zbiorów rodziny Starzewskich z Krakowa zaprezentuje Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

 7. lars-von-trier 16.05.2018

  Skandal na festiwalu w Cannes!

  Widzowie zniesmaczeni premierą filmu Larsa von Triera „The house that Jack built”.

 8. przedwojenny-rzeszow 16.05.2018

  Międzywojenny Rzeszów na wystawie fotografii podczas Nocy Muzeów

  Mieszkańców międzywojennego Rzeszowa, ich życie codzienne, scenki rodzajowe, czy wygląd ówczesnych ulic można będzie zobaczyć w Noc Muzeów na wystawie fotografii wykonanych z oryginalnych, szklanych negatywów ze słynnego rzeszowskiego zakładu fotograficznego Edwarda Janusza.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook