Jedynie prawda jest ciekawa


Kożuchowska o dziecku: wymarzony prezent od losu

10.12.2014

„Dziękuję za wszelkie słowa wsparcia, za życzliwość, za gratulacje”.

Popularna i ceniona aktorka Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy od porodu pojawiła się w telewizji. Przy okazji kolędowania w Pałacu Prezydenckim aktorka udzieliła wywiadu śniadaniowemu programowi, Dzień Dobry TVN.

Gwiazda przyznaje, że jest bardzo szczęśliwa z narodzin małego Jana Franciszka. Dodaje, że czas poświęca obecnie synowi, ale dla prezydenta zrobiła wyjątek. Z okazji świąt Bożego Narodzenia wybrała się do Pałacu Prezydenckiego. „Trudno się wyrwać z domu, a poza tym chęci są inne. To wydarzenie, które mi się przytrafiło w tym roku, jest taką kotwicą, która trzyma mnie w domu, ale są szczególne okazje – papieżowi i prezydentowi się nie odmawia, więc jestem tutaj” - mówi Kożuchowska.

Dodaje, że trochę się denerwuje pierwszym publicznym występem. „Trochę się denerwuję, ale to jest prawda, co mówią wszystkie mamy i wszystkie koleżanki, że człowiek troszeczkę patrzy na świat z innej perspektywy. I rzeczywiście coś takiego jest. Ja jestem człowiekiem, który zawsze się tremuje, a dziś jestem z maluchem tutaj, więc dla mnie największym stresem było to, czy będę potrafiła połączyć oba te zadania, czyli i bycie mamą, i karmienie, i żeby maluch nie płakał, ale jednocześnie też profesjonalnie wywiązać się z zadania, które miałam do wykonania. Ale przyznaję, że jest jakiś większy spokój, nie wiem, na czym to polega, ale chyba po prostu jakieś skrzydło anioła cię muska” – powiedziała z uśmiechem.

Kożuchowska przyznaje również, że nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą dla niej zupełnie inne niż dotychczas. „Te święta będą wyjątkowe. Jak sobie o tym myślę, to się wzruszam, w ogóle chyba się łatwiej teraz wzruszam niż do tej pory, nie wiem czy to dobrze, czy źle... Oczywiście to był taki wymarzony prezent od losu, dostałam go – nie wiem, czym sobie zasłużyłam, widocznie mam jeszcze jakieś zadanie do wypełnienia. Myślę, że będziemy się razem cieszyć tym prezentem” – powiedziała z wyraźnym wzruszeniem malującym się na jej twarzy Małgorzata Kożuchowska.

Aktorka odniosła się również do zdjęcia, jakie umieściła niedługo po porodzie na profilu skupiającym jej fanów. Fotografia, na której widać było rączkę dziecka i kawałek ręki aktorki, stała się hitem internetu. „Było to niezwykłe. Minęło już dwa miesiąc, ale nadal mam dreszcze. Mówiłam mężowi, że nawet gdybym dostała Oscara, nie miałabym tylu lajków. To było niezwykle miłe. Dziękowałam już na Facebooku. Ale i teraz jeszcze raz dziękuję. Dziękuję za wszelkie słowa wsparcia, za życzliwość, za gratulacje. Jak wiedzą wszystkie świeżo upieczone mamy, te pierwsze dni czy tygodnie nie należą do najłatwiejszych. Są oczywiście wspaniałe, ale i trudne. Dziękuję Wam bardzo, rzeczywiście się nie spodziewałam” - mówiła wzruszona Małgorzata Kożuchowska.

ez
[Fot. Stefczyk.info/TVN]

Warto poczytać

 1. sportowcy-dla-niepodleglej 21.05.2018

  Promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej”

  W Centrum Prasowym PAP 21 maja odbyła się promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej” wydanej z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 2. anna-bikont 21.05.2018

  Anna Bikont z Nagrodą im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki

  "Za poszukiwanie prawdy, za dotykanie spraw najtrudniejszych i prawd niewygodnych. Za podjęcie próby ocalenia biografii Ireny Sendlerowej od manipulacji i zakłamania"

 3. pawlikowski 20.05.2018

  Nagroda dla Pawlikowskiego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii

  Nagroda dla Pawła Pawlikowskiego za najlepszą reżyserię podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii - powiedziała w sobotę PAP dziennikarka Patrycja Wanat.

 4. harry-meghan-wedding 19.05.2018

  Sakramentalne "tak" księcia Harrego i Meghan Markle. Czy łączy ich więcej niż myślimy?

  W sobotę 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsor książe Harry i amerykańska aktorka Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

 5. tanks 17.05.2018

  VIII Piknik Militarny "Misja Wschód"

  Blisko 1000 rekonstruktorów, ok. 70 rodzajów pojazdów militarnych i rekonstrukcje różnych walk będzie można oglądać podczas VIII Podlaskiego Pikniku Militarnego "Misja Wschód", który rozpocznie się 1 czerwca w Białymstoku.

 6. Twierdza-Przemysl 17.05.2018

  Noc Muzeów - nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl

  Podczas tegorocznej Nocy Muzeów można będzie obejrzeć nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl wykonane w czerwcu 1915 r. 55 fotografii ze zbiorów rodziny Starzewskich z Krakowa zaprezentuje Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

 7. lars-von-trier 16.05.2018

  Skandal na festiwalu w Cannes!

  Widzowie zniesmaczeni premierą filmu Larsa von Triera „The house that Jack built”.

 8. przedwojenny-rzeszow 16.05.2018

  Międzywojenny Rzeszów na wystawie fotografii podczas Nocy Muzeów

  Mieszkańców międzywojennego Rzeszowa, ich życie codzienne, scenki rodzajowe, czy wygląd ówczesnych ulic można będzie zobaczyć w Noc Muzeów na wystawie fotografii wykonanych z oryginalnych, szklanych negatywów ze słynnego rzeszowskiego zakładu fotograficznego Edwarda Janusza.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook