Jedynie prawda jest ciekawa


Kożuchowska cytuje papieża

05.05.2017

Znana aktorka przywołuje słowa Ojca Świętego Franciszka.

Małgorzata Kożuchowska nigdy nie kryła, że ważna jest dla niej wiara. 3 maja w drodze na festiwal OFF CAMERA do Krakowa zamieściła na swoim Facebooku kolejny poruszający wpis.

„Jadę na OFF CAMERA do Krakowa! W pociągu trafiłam na słowa papieża Franciszka do Polaków z okazji dzisiejszego święta. Dzielę się z Wami, bo są piękne. Miłego świętowania”

– napisała i zacytowała Ojca Świętego:

„W waszych codziennych wyborach podążajcie drogą porozumienia i wzajemnej życzliwości. Podejmujcie ważne decyzje poszukując prawdy, wspólnego dobra i pokoju. Bądźcie otwarci i wrażliwi na potrzeby braci. Waszej ojczyźnie, wam tu obecnym, waszym rodakom w Polsce i na świecie z serca błogosławię. Niech żyje Polska”.

Do wpisu aktorka dołączyła obrazek czerwonej róży oraz polskiej flagi.

Internauci nie kryją zachwytu:

„Przyjemnie patrzeć jak ktoś kto ma wielki wpływ na ludzi śle przesłanie i mądre słowa . Niestety jest coraz mniej takich ludzi życzę powodzenia na planie drugiej szansy i rodzinki.pl”

„Piękna, wrażliwa, bardzo inteligentna i przykładna dla wszystkich kobiet. Szapo ba Pani Małgosiu”

„Pani Malgorzato piekne slowa . Zycze wszystkiego dobrego. Jak zawsze pieknie Pani wyglada”.

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z osób, które 11 listopada zostały odznaczone przez prezydenta Andrzeja Dudę. Uhonorowana Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski aktorka jest bardzo dumna z tego wyróżnienia.

Mly/wPolityce.pl

fot. [YouTube]

Warto poczytać

 1. sportowcy-dla-niepodleglej 21.05.2018

  Promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej”

  W Centrum Prasowym PAP 21 maja odbyła się promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej” wydanej z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 2. anna-bikont 21.05.2018

  Anna Bikont z Nagrodą im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki

  "Za poszukiwanie prawdy, za dotykanie spraw najtrudniejszych i prawd niewygodnych. Za podjęcie próby ocalenia biografii Ireny Sendlerowej od manipulacji i zakłamania"

 3. pawlikowski 20.05.2018

  Nagroda dla Pawlikowskiego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii

  Nagroda dla Pawła Pawlikowskiego za najlepszą reżyserię podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii - powiedziała w sobotę PAP dziennikarka Patrycja Wanat.

 4. harry-meghan-wedding 19.05.2018

  Sakramentalne "tak" księcia Harrego i Meghan Markle. Czy łączy ich więcej niż myślimy?

  W sobotę 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsor książe Harry i amerykańska aktorka Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

 5. tanks 17.05.2018

  VIII Piknik Militarny "Misja Wschód"

  Blisko 1000 rekonstruktorów, ok. 70 rodzajów pojazdów militarnych i rekonstrukcje różnych walk będzie można oglądać podczas VIII Podlaskiego Pikniku Militarnego "Misja Wschód", który rozpocznie się 1 czerwca w Białymstoku.

 6. Twierdza-Przemysl 17.05.2018

  Noc Muzeów - nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl

  Podczas tegorocznej Nocy Muzeów można będzie obejrzeć nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl wykonane w czerwcu 1915 r. 55 fotografii ze zbiorów rodziny Starzewskich z Krakowa zaprezentuje Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

 7. lars-von-trier 16.05.2018

  Skandal na festiwalu w Cannes!

  Widzowie zniesmaczeni premierą filmu Larsa von Triera „The house that Jack built”.

 8. przedwojenny-rzeszow 16.05.2018

  Międzywojenny Rzeszów na wystawie fotografii podczas Nocy Muzeów

  Mieszkańców międzywojennego Rzeszowa, ich życie codzienne, scenki rodzajowe, czy wygląd ówczesnych ulic można będzie zobaczyć w Noc Muzeów na wystawie fotografii wykonanych z oryginalnych, szklanych negatywów ze słynnego rzeszowskiego zakładu fotograficznego Edwarda Janusza.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook