Jedynie prawda jest ciekawa


Kolejne problemy Stonogi

12.04.2016

„Mam majątek wart około 14 mln, ale stalinowska świnia nie dostanie z tego ani złotówki!”

Zbigniew Stonoga, kontrowersyjny biznesmen, ma kolejne problemy. Tym razem walczyć musi z innym przedsiębiorcą, który chce od niego odszkodowania. Stonoga bezlitośnie komentuje całą sprawę. „Mam majątek wart około 14 mln, ale stalinowska świnia nie dostanie z tego ani złotówki!” - tak Stonoga skomentował oskarżenie, że winien jest innemu przedsiębiorcy ponad 900 tys zł.

Jak pisze „SE” Stonoga stawił się przed sądem, który nakazał mu ujawnienie majątku. Gazecie zaznacza, że przyznał, że zapisany na niego majątek wart jest ok. 14 mln zł.

Proces dotyczy roszczeń na rzecz Wacława Podolskiego, przedsiębiorcy z Krakowa, który domaga się od Stonogi zapłaty 911 tys. zł za sprzedane mu akcje firmy Viamot S.A. Miał dostać za nie blisko 1,5 mln zł. Jednak, by odzyskać pieniądze, Podolski musiał wziąć komornika i iść do sądu.

Stonoga wypłacił mu 600 tys. i więcej nie zamierza. Stonoga nie przebiera w słowach komentując te oskarżenia.

„Nie jestem nic winien temu hochsztaplerowi, stalinowskiej świni, która zawyża wysokość akcji przez fikcyjne transakcje sprzedaży nieruchomości” - stwierdza Stonoga. „SE” wskazał, że Stonoga napisał na kartce: "Pier. ę Podolskiego" i zapozował z nią do zdjęcia.

Jak widać Stonoga wciąż liczy na rozgłos...

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. pawlikowski 20.05.2018

  Nagroda dla Pawlikowskiego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii

  Nagroda dla Pawła Pawlikowskiego za najlepszą reżyserię podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii - powiedziała w sobotę PAP dziennikarka Patrycja Wanat.

 2. harry-meghan-wedding 19.05.2018

  Sakramentalne "tak" księcia Harrego i Meghan Markle. Czy łączy ich więcej niż myślimy?

  W sobotę 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsor książe Harry i amerykańska aktorka Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

 3. tanks 17.05.2018

  VIII Piknik Militarny "Misja Wschód"

  Blisko 1000 rekonstruktorów, ok. 70 rodzajów pojazdów militarnych i rekonstrukcje różnych walk będzie można oglądać podczas VIII Podlaskiego Pikniku Militarnego "Misja Wschód", który rozpocznie się 1 czerwca w Białymstoku.

 4. Twierdza-Przemysl 17.05.2018

  Noc Muzeów - nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl

  Podczas tegorocznej Nocy Muzeów można będzie obejrzeć nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl wykonane w czerwcu 1915 r. 55 fotografii ze zbiorów rodziny Starzewskich z Krakowa zaprezentuje Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

 5. lars-von-trier 16.05.2018

  Skandal na festiwalu w Cannes!

  Widzowie zniesmaczeni premierą filmu Larsa von Triera „The house that Jack built”.

 6. przedwojenny-rzeszow 16.05.2018

  Międzywojenny Rzeszów na wystawie fotografii podczas Nocy Muzeów

  Mieszkańców międzywojennego Rzeszowa, ich życie codzienne, scenki rodzajowe, czy wygląd ówczesnych ulic można będzie zobaczyć w Noc Muzeów na wystawie fotografii wykonanych z oryginalnych, szklanych negatywów ze słynnego rzeszowskiego zakładu fotograficznego Edwarda Janusza.

 7. dzien-flagi 02.05.2018

  Dzień Flagi przypomina o szacunku dla symboli narodowych

  Flaga to znak jednoczący Polaków w kraju i za granicą - powiedział PAP rzecznik Konferencji Episkopatu Polski ks. Paweł Rytel-Andrianik.

 8. karol-borsuk 30.04.2018

  Prof. Karol Borsuk - hodowca zwierzątek

  W 1943 roku prof. Karol Borsuk, specjalista w dziedzinie geometrii, wymyślił grę planszową Hodowla Zwierzątek, której produkcja stała się jego jedynym źródłem utrzymania po tym, jak został zwolniony z uniwersytetu.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook