Jedynie prawda jest ciekawa


Kim jest piękna Ola Jordan?

26.02.2018
polka26022018
Kim jest piękna Ola Jordan?

„Jestem podekscytowana, że będę nowym jurorem Tańca z Gwiazdami w Polsce!”

Ola (Grabowska) Jordan jest profesjonalną tancerką, która wielokrotnie występowała już w brytyjskiej wersji programu "Taniec z Gwiazdami". Nasza rodaczka mieszka na Wyspach już 18 lat – wyemigrowała po wygraniu mistrzostw w tańcu w Polsce.

Piękna Polka wyszła za mąż za Jamesa Jordana w 2003 r. W tym samym roku para zaczęła zajmować się tańcem profesjonalnie. Przez jakiś czas uczyli tańca latynoamerykańskiego w Hong Kongu. W 2006 r. zajęli drugie miejsce w Blackpool Professional Rising Stars Latin. Jeszcze w tym samym roku byli trzeci w British Championships for Professional Latin.
 

Party time 🎉

Post udostępniony przez Ola Jordan (@olajordan)

Pani Jordan jest również autorką autobiografii „Strictly Ola”, która ukazała się w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Od 2 marca Ola Jordan wejdzie w skład jury polskiego "Tańca z Gwiazdami". Zastąpi tym samym samą Beatę Tyszkiewicz, która była z nami przez większość edycji programu. Czy sprawdzi się w roli jurorki? Jak przyjmie ją polska publiczność? Tego dowiemy się już niebawem.

MP/ fot. instagram/facebook

Warto poczytać

 1. pawlikowski 20.05.2018

  Nagroda dla Pawlikowskiego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii

  Nagroda dla Pawła Pawlikowskiego za najlepszą reżyserię podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii - powiedziała w sobotę PAP dziennikarka Patrycja Wanat.

 2. harry-meghan-wedding 19.05.2018

  Sakramentalne "tak" księcia Harrego i Meghan Markle. Czy łączy ich więcej niż myślimy?

  W sobotę 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsor książe Harry i amerykańska aktorka Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

 3. tanks 17.05.2018

  VIII Piknik Militarny "Misja Wschód"

  Blisko 1000 rekonstruktorów, ok. 70 rodzajów pojazdów militarnych i rekonstrukcje różnych walk będzie można oglądać podczas VIII Podlaskiego Pikniku Militarnego "Misja Wschód", który rozpocznie się 1 czerwca w Białymstoku.

 4. Twierdza-Przemysl 17.05.2018

  Noc Muzeów - nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl

  Podczas tegorocznej Nocy Muzeów można będzie obejrzeć nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl wykonane w czerwcu 1915 r. 55 fotografii ze zbiorów rodziny Starzewskich z Krakowa zaprezentuje Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

 5. lars-von-trier 16.05.2018

  Skandal na festiwalu w Cannes!

  Widzowie zniesmaczeni premierą filmu Larsa von Triera „The house that Jack built”.

 6. przedwojenny-rzeszow 16.05.2018

  Międzywojenny Rzeszów na wystawie fotografii podczas Nocy Muzeów

  Mieszkańców międzywojennego Rzeszowa, ich życie codzienne, scenki rodzajowe, czy wygląd ówczesnych ulic można będzie zobaczyć w Noc Muzeów na wystawie fotografii wykonanych z oryginalnych, szklanych negatywów ze słynnego rzeszowskiego zakładu fotograficznego Edwarda Janusza.

 7. dzien-flagi 02.05.2018

  Dzień Flagi przypomina o szacunku dla symboli narodowych

  Flaga to znak jednoczący Polaków w kraju i za granicą - powiedział PAP rzecznik Konferencji Episkopatu Polski ks. Paweł Rytel-Andrianik.

 8. karol-borsuk 30.04.2018

  Prof. Karol Borsuk - hodowca zwierzątek

  W 1943 roku prof. Karol Borsuk, specjalista w dziedzinie geometrii, wymyślił grę planszową Hodowla Zwierzątek, której produkcja stała się jego jedynym źródłem utrzymania po tym, jak został zwolniony z uniwersytetu.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook