Jedynie prawda jest ciekawa


Hołdys donosi, internauci go obśmiewają

13.07.2016

Internauci zareagowali na zachowanie Hołdysa. Muzyk doniósł na nieprzychylnego mu internautę.

Zbigniew Hołdys nie daje o sobie zapomnieć. W przerwach między atakowaniem rządu, ten wybitny komentator naszej rzeczywistości, walczy z rzeczywistością na Facebooku.

Muzyk postanowił opublikować prywatną wiadomość jaką otrzymał od innego użytkownika portalu. Mężczyzna pyta Hołdysa dlaczego ten „tak zaciekle broni tych, którzy nie pozwalają odkryć niechlubnej prawdy o wielu niewdzięcznych Polakach”

„Zupełnie nie wiem po co się Pan wtrąca i tak zaciekle broni tych, którzy nie pozwalają odkryć niechlubnej prawdy o wielu niewdzięcznych Polakach. Mieszając się do polityki przekreśla pan swój dorobek u wielu fanów, którzy słuchali lub słuchają Pana muzyki, a mają inne spojrzenie na rzeczywistość. Strzela Pan sobie w kolano albo nawet oba, głównie finansowe” – czytamy.

Tak na tę wiadomość odpowiedział Hołdys:

„Panie Mariuszu, czy to jest Pana osobiste zdanie, czy też takie jest stanowisko całej firmy Toyota Fietz? Na czym mam polegać samoprzestrzelenie sobie kolan finansowych? Coś Pan wie? Pozwoli Pan, że w celu wyjaśnienia tych kwestii przekażę treść pańskiego postu właścicielowi firmy. Może on mi to wyjaśni” – pisze muzyk.

Na donos Hołdysa zareagowała firma Toyota Frietz, publikując wpis w komentarzach do postu muzyka:

„Witamy, czytamy z zaniepokojeniem wiadomość i jest nam przykro, że powyższy post naszego pracownika został utożsamiony z naszą firmą. Zatrudniając pracowników nie pytamy o ich preferencje polityczne. Bardzo proszę nie utożsamiać naszej firmy a tym bardziej marki Toyota z tym co prywatnie umieścił nasz pracownik”.

Internauci już zdążyli zareagować na donosicielską akcję Hołdysa:

„#Holdys w ciągu ostatnich dziesięcioleci wydał 0 albumów, 0 singli i jednego pracownika Toyoty”

– czytamy na profilu Salon24.pl na Twitterze.

Mly/wPolityce.pl/Twitter

fot. [YouTube/TVP Info]

Warto poczytać

 1. sportowcy-dla-niepodleglej 21.05.2018

  Promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej”

  W Centrum Prasowym PAP 21 maja odbyła się promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej” wydanej z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 2. anna-bikont 21.05.2018

  Anna Bikont z Nagrodą im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki

  "Za poszukiwanie prawdy, za dotykanie spraw najtrudniejszych i prawd niewygodnych. Za podjęcie próby ocalenia biografii Ireny Sendlerowej od manipulacji i zakłamania"

 3. pawlikowski 20.05.2018

  Nagroda dla Pawlikowskiego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii

  Nagroda dla Pawła Pawlikowskiego za najlepszą reżyserię podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii - powiedziała w sobotę PAP dziennikarka Patrycja Wanat.

 4. harry-meghan-wedding 19.05.2018

  Sakramentalne "tak" księcia Harrego i Meghan Markle. Czy łączy ich więcej niż myślimy?

  W sobotę 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsor książe Harry i amerykańska aktorka Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

 5. tanks 17.05.2018

  VIII Piknik Militarny "Misja Wschód"

  Blisko 1000 rekonstruktorów, ok. 70 rodzajów pojazdów militarnych i rekonstrukcje różnych walk będzie można oglądać podczas VIII Podlaskiego Pikniku Militarnego "Misja Wschód", który rozpocznie się 1 czerwca w Białymstoku.

 6. Twierdza-Przemysl 17.05.2018

  Noc Muzeów - nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl

  Podczas tegorocznej Nocy Muzeów można będzie obejrzeć nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl wykonane w czerwcu 1915 r. 55 fotografii ze zbiorów rodziny Starzewskich z Krakowa zaprezentuje Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

 7. lars-von-trier 16.05.2018

  Skandal na festiwalu w Cannes!

  Widzowie zniesmaczeni premierą filmu Larsa von Triera „The house that Jack built”.

 8. przedwojenny-rzeszow 16.05.2018

  Międzywojenny Rzeszów na wystawie fotografii podczas Nocy Muzeów

  Mieszkańców międzywojennego Rzeszowa, ich życie codzienne, scenki rodzajowe, czy wygląd ówczesnych ulic można będzie zobaczyć w Noc Muzeów na wystawie fotografii wykonanych z oryginalnych, szklanych negatywów ze słynnego rzeszowskiego zakładu fotograficznego Edwarda Janusza.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook