Jedynie prawda jest ciekawa


Call girl na zapleczu premiera

18.11.2013

Czy kryzys hula także po Kancelarii Premiera, skoro jedna z urzędniczek zmuszona jest do dorabiania na drugim „etacie“? I to w najstarszym zawodzie świata?

Takie sensacyjne informacje przynosi „Super Express”, który powołując na tygodnik „7 dni. Puls Tygodnia” opisał przypadek Katarzyny D., która m.in. jako „Długonoga Paulina” oferowała swe wdzięki spragnionym płatnej miłości mężczyznom.

Jak donoszą obie gazety Katarzyna D. – która pracowała kancelarii, gdy premierem był Jerzy Buzek, była przez jakiś czas dziewczyną pracownika Biura Ochorny Rządu. Ich związek skończył się w tak burzliwych okolicznościach, że Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego musiała zabadać sprawę. Zachodziła bowiem obawa, iż romans mógł przyczynić się do osłabienia bezpieczeństwa Kancelarii Premiera. I wówczas ABW odkryła sekret pani D., która w internecie występując jako „Agata”, „Paulina” i „Długonoga Paulina” oferowała płatne usługi seksualne.

Urzędniczka wszystkiemu zaprzecza i zapewnia, że to potwarz byłego kochanka, których chciał się na niej zemścić.

- Cała sprawa kosztowała mnie dużo zdrowia. Nie chciałabym do tego wracać - cytuje Katarzynę D. „Super Express”, który zastrzega, że personalia kobiety zostały zmienione na potrzeby artykułu.

Slaw/ "Super Express"/ „7 dni. Puls Tygodnia”

[FOTO: "Super Express]

Warto poczytać

 1. sportowcy-dla-niepodleglej 21.05.2018

  Promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej”

  W Centrum Prasowym PAP 21 maja odbyła się promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej” wydanej z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 2. anna-bikont 21.05.2018

  Anna Bikont z Nagrodą im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki

  "Za poszukiwanie prawdy, za dotykanie spraw najtrudniejszych i prawd niewygodnych. Za podjęcie próby ocalenia biografii Ireny Sendlerowej od manipulacji i zakłamania"

 3. pawlikowski 20.05.2018

  Nagroda dla Pawlikowskiego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii

  Nagroda dla Pawła Pawlikowskiego za najlepszą reżyserię podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii - powiedziała w sobotę PAP dziennikarka Patrycja Wanat.

 4. harry-meghan-wedding 19.05.2018

  Sakramentalne "tak" księcia Harrego i Meghan Markle. Czy łączy ich więcej niż myślimy?

  W sobotę 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsor książe Harry i amerykańska aktorka Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

 5. tanks 17.05.2018

  VIII Piknik Militarny "Misja Wschód"

  Blisko 1000 rekonstruktorów, ok. 70 rodzajów pojazdów militarnych i rekonstrukcje różnych walk będzie można oglądać podczas VIII Podlaskiego Pikniku Militarnego "Misja Wschód", który rozpocznie się 1 czerwca w Białymstoku.

 6. Twierdza-Przemysl 17.05.2018

  Noc Muzeów - nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl

  Podczas tegorocznej Nocy Muzeów można będzie obejrzeć nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl wykonane w czerwcu 1915 r. 55 fotografii ze zbiorów rodziny Starzewskich z Krakowa zaprezentuje Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

 7. lars-von-trier 16.05.2018

  Skandal na festiwalu w Cannes!

  Widzowie zniesmaczeni premierą filmu Larsa von Triera „The house that Jack built”.

 8. przedwojenny-rzeszow 16.05.2018

  Międzywojenny Rzeszów na wystawie fotografii podczas Nocy Muzeów

  Mieszkańców międzywojennego Rzeszowa, ich życie codzienne, scenki rodzajowe, czy wygląd ówczesnych ulic można będzie zobaczyć w Noc Muzeów na wystawie fotografii wykonanych z oryginalnych, szklanych negatywów ze słynnego rzeszowskiego zakładu fotograficznego Edwarda Janusza.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook