Jedynie prawda jest ciekawa


Brodzik bredzi: chłopcy powinni bawić się lalkami

20.11.2014

„Jest sporo par homoseksualnych, które nadają się na rodziców i potrafiłyby wychować dzieci”.

„Jest sporo par homoseksualnych, które nadają się na rodziców i potrafiłyby wychować dzieci na wspaniałych ludzi” - mówi Joanna Brodzik w wywiadzie dla portalu iwomen.pl. Kolejna gwiazdka polskich seriali postanowiła włączyć się we front starający się wykoślawić polskie społeczeństwo.

Na razie aktoreczka ćwiczy na swoich dzieciach... Ona i jej partner Paweł Wilczak nie wierzą bowiem w przypisanie ról do płci. Odzwierciedla się to m.in. w tym, jak wychowują swoich synów. To, że chłopcy bawią się lalkami to jeszcze nic. „Pewnie, że to robią! Powiem więcej - przymierzają sukienki i dla dziewczynek są fajnymi partnerami do zabaw. Uczę ich gotowania, potrafią włożyć pranie do pralki i nie uważam, żeby w jakiś sposób ich męskość była przez to zagrożona. Wręcz przeciwnie, sądzę, że mężczyzna, który potrafi wykonywać te wszystkie obowiązki domowe, jest bardziej wartościowym partnerem” - mówi Brodzik.

Co więcej, Brodzik jest gorącą zwolenniczką tego, żeby homoseksualiści mogli wychowywać dzieci. „Ja jestem absolutnie za tym. Każdy, kto ma chęć i materialne możliwości, żeby zajmować się dzieckiem, powinien mieć do tego prawo. I czy to będzie para heteroseksualna, czy homo, to nie ma żadnego znaczenia. Ani osobiście dla mnie, ani dla takiego dziecka” - twierdzi aktorka. Nie wiadomo jednak na czym opiera swoje przekonania i co jej daje prawo do wyrokowania w tej sprawie...

W jej ocenie rodzina powinna uczyć dzieci tolerancji. „Dzieci chłoną stanowiska, które są im przekazywane w domach. Jeśli dostają tam lekcję tolerancji i umiejętności oceniania ludzi przez ich potencjał, klasę i serce, a nie poprzez orientację seksualną, to będą na zewnątrz prezentowały taką postawę. Więcej nawet - będą odporne na krytykę otoczenia. Najważniejsze jest dla nich, żeby dostały w domu miłość. W wielu rodzinach, w których panuje tradycyjny podział na role mamy i taty, czegoś takiego nie dostają. A tymczasem jest sporo par homoseksualnych, które nadają się na rodziców i potrafiłyby wychować dzieci na wspaniałych ludzi” - kontynuuje swoje brednie Brodzik.

Według niej tak myśli dziś większość dwudziestolatków. „Nie mają problemu z tym, że są Europejczykami, tak samo jak z tym, że ktoś jest homoseksualny. Myślę, że mamy do czynienia ze zmianą pokoleniową. I jestem spokojna o to, że ci, którzy będą dokonywali za chwilę wyborów dotyczących najważniejszych zagadnień, zrobią to w sposób najwłaściwszy” - podsumowuje Joanna Brodzik.

Widząc jej chore wynurzenia należy współczuć jej dzieciom. Jak widać eksperymenty społeczne najpierw postanowiła ćwiczyć ona w domu, a potem liczy na zmiany w całym kraju. Rewolucja społeczna ma wielu żołnierzy...

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. sportowcy-dla-niepodleglej 21.05.2018

  Promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej”

  W Centrum Prasowym PAP 21 maja odbyła się promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej” wydanej z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 2. anna-bikont 21.05.2018

  Anna Bikont z Nagrodą im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki

  "Za poszukiwanie prawdy, za dotykanie spraw najtrudniejszych i prawd niewygodnych. Za podjęcie próby ocalenia biografii Ireny Sendlerowej od manipulacji i zakłamania"

 3. pawlikowski 20.05.2018

  Nagroda dla Pawlikowskiego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii

  Nagroda dla Pawła Pawlikowskiego za najlepszą reżyserię podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii - powiedziała w sobotę PAP dziennikarka Patrycja Wanat.

 4. harry-meghan-wedding 19.05.2018

  Sakramentalne "tak" księcia Harrego i Meghan Markle. Czy łączy ich więcej niż myślimy?

  W sobotę 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsor książe Harry i amerykańska aktorka Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

 5. tanks 17.05.2018

  VIII Piknik Militarny "Misja Wschód"

  Blisko 1000 rekonstruktorów, ok. 70 rodzajów pojazdów militarnych i rekonstrukcje różnych walk będzie można oglądać podczas VIII Podlaskiego Pikniku Militarnego "Misja Wschód", który rozpocznie się 1 czerwca w Białymstoku.

 6. Twierdza-Przemysl 17.05.2018

  Noc Muzeów - nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl

  Podczas tegorocznej Nocy Muzeów można będzie obejrzeć nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl wykonane w czerwcu 1915 r. 55 fotografii ze zbiorów rodziny Starzewskich z Krakowa zaprezentuje Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

 7. lars-von-trier 16.05.2018

  Skandal na festiwalu w Cannes!

  Widzowie zniesmaczeni premierą filmu Larsa von Triera „The house that Jack built”.

 8. przedwojenny-rzeszow 16.05.2018

  Międzywojenny Rzeszów na wystawie fotografii podczas Nocy Muzeów

  Mieszkańców międzywojennego Rzeszowa, ich życie codzienne, scenki rodzajowe, czy wygląd ówczesnych ulic można będzie zobaczyć w Noc Muzeów na wystawie fotografii wykonanych z oryginalnych, szklanych negatywów ze słynnego rzeszowskiego zakładu fotograficznego Edwarda Janusza.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook