Jedynie prawda jest ciekawa


Błaszczykowski: Mecz z orzełkiem na piersi spełnieniem marzeń

28.06.2016

Błaszczykowski: Każdy mecz z orzełkiem na piersi jest spełnieniem marzeń.

„Będziemy robić wszystko, by dostarczyć kibicom dużo wrażeń i dużo pozytywnych emocji” - mówi w nagraniu opublikowanym przez portal „Łączy nas piłka” Jakub Błaszczykowski.

Polscy kibice na razie na brak pozytywnych emocji nie narzekają. Po zwycięstwie ze Szwajcarią w widowiskowy sposób podziękowali piłkarzom - na plaży przed hotelem, w którym przebywają biało-czerwoni, wydeptali ogromny napis „Dziękujemy!”.

Strzelec dwóch bramek na Euro podkreśla, że kibice zawsze wspierali reprezentację. „My wykonujemy naszą pracę. Staramy się to robić jak najlepiej. Każdy mecz z orzełkiem na piersi jest spełnieniem naszych marzeń” - zaznacza strzelec dwóch bramek na Euro.

Sukcesy polskiej reprezentacji nie zmieniły stosunku pomocnika do własnej ojczyzny. Dla niego „Polska” zawsze brzmiała dumnie. „Dla mnie to bez różnicy w jakim momencie się znajdowała. Dla nas (reprezentacji - przyp. red.) Polska zawsze była Polską i była czymś, co napawało do dumy” - ocenił Błaszczykowski.

[fot. PAP/Bartłomiej Zborowski]

wSumie.pl

Warto poczytać

 1. sportowcy-dla-niepodleglej 21.05.2018

  Promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej”

  W Centrum Prasowym PAP 21 maja odbyła się promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej” wydanej z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 2. anna-bikont 21.05.2018

  Anna Bikont z Nagrodą im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki

  "Za poszukiwanie prawdy, za dotykanie spraw najtrudniejszych i prawd niewygodnych. Za podjęcie próby ocalenia biografii Ireny Sendlerowej od manipulacji i zakłamania"

 3. pawlikowski 20.05.2018

  Nagroda dla Pawlikowskiego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii

  Nagroda dla Pawła Pawlikowskiego za najlepszą reżyserię podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii - powiedziała w sobotę PAP dziennikarka Patrycja Wanat.

 4. harry-meghan-wedding 19.05.2018

  Sakramentalne "tak" księcia Harrego i Meghan Markle. Czy łączy ich więcej niż myślimy?

  W sobotę 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsor książe Harry i amerykańska aktorka Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

 5. tanks 17.05.2018

  VIII Piknik Militarny "Misja Wschód"

  Blisko 1000 rekonstruktorów, ok. 70 rodzajów pojazdów militarnych i rekonstrukcje różnych walk będzie można oglądać podczas VIII Podlaskiego Pikniku Militarnego "Misja Wschód", który rozpocznie się 1 czerwca w Białymstoku.

 6. Twierdza-Przemysl 17.05.2018

  Noc Muzeów - nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl

  Podczas tegorocznej Nocy Muzeów można będzie obejrzeć nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl wykonane w czerwcu 1915 r. 55 fotografii ze zbiorów rodziny Starzewskich z Krakowa zaprezentuje Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

 7. lars-von-trier 16.05.2018

  Skandal na festiwalu w Cannes!

  Widzowie zniesmaczeni premierą filmu Larsa von Triera „The house that Jack built”.

 8. przedwojenny-rzeszow 16.05.2018

  Międzywojenny Rzeszów na wystawie fotografii podczas Nocy Muzeów

  Mieszkańców międzywojennego Rzeszowa, ich życie codzienne, scenki rodzajowe, czy wygląd ówczesnych ulic można będzie zobaczyć w Noc Muzeów na wystawie fotografii wykonanych z oryginalnych, szklanych negatywów ze słynnego rzeszowskiego zakładu fotograficznego Edwarda Janusza.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook