Jedynie prawda jest ciekawa


50 krów za rękę… córki Obamy

28.05.2015

Niezwykłą propozycję złożył prezydentowi USA młody adwokat z Kenii. Felix Kiprono oferuje za Malię Obama 50 krów, 70 owiec i jeszcze 30 kóz.

23-letni adwokat z Kenii ma absolutnie poważne zamiary wobec 16-letniej Malii. Felix Kiprono wyznaje, że od czasu objęcia przez Obamę prezydentury jest zafascynowany nim i jego rodziną, a zwłaszcza najstarszą córką. Agencji dpa powiedział, że nie miał jeszcze dziewczyny i że szuka miłości swego życia.

Jeszcze w tym tygodniu Kiprono chce na piśmie przedstawić swą ofertę ojcu Malii. Liczy też na osobiste spotkanie z prezydencką córką. Obama, którego ojciec pochodził z Kenii, zamierza odwiedzić ten kraj w końcu czerwca i adwokat ma nadzieję, iż będą mu towarzyszyły córki - Malia i Sasha.

Oferując ojcu wybranki zwierzęta hodowlane, Kiprono postępuje zgodnie ze zwyczajami swego kraju. Mówi też, że chce się z Malią szybko zaręczyć, ale zaczeka ze ślubem, aż dziewczyna ukończy 18 lat. Zapewnia, że jest zamożny, o czym ma świadczyć jego oferta, godna - jak podkreśla - afrykańskich rodzin królewskich.

PAP/mmil

[Fot. Facebook Malii Obama]

Warto poczytać

 1. sportowcy-dla-niepodleglej 21.05.2018

  Promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej”

  W Centrum Prasowym PAP 21 maja odbyła się promocja książki „Sportowcy dla Niepodległej” wydanej z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 2. anna-bikont 21.05.2018

  Anna Bikont z Nagrodą im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki

  "Za poszukiwanie prawdy, za dotykanie spraw najtrudniejszych i prawd niewygodnych. Za podjęcie próby ocalenia biografii Ireny Sendlerowej od manipulacji i zakłamania"

 3. pawlikowski 20.05.2018

  Nagroda dla Pawlikowskiego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii

  Nagroda dla Pawła Pawlikowskiego za najlepszą reżyserię podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes to ogromny sukces polskiej kinematografii - powiedziała w sobotę PAP dziennikarka Patrycja Wanat.

 4. harry-meghan-wedding 19.05.2018

  Sakramentalne "tak" księcia Harrego i Meghan Markle. Czy łączy ich więcej niż myślimy?

  W sobotę 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsor książe Harry i amerykańska aktorka Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

 5. tanks 17.05.2018

  VIII Piknik Militarny "Misja Wschód"

  Blisko 1000 rekonstruktorów, ok. 70 rodzajów pojazdów militarnych i rekonstrukcje różnych walk będzie można oglądać podczas VIII Podlaskiego Pikniku Militarnego "Misja Wschód", który rozpocznie się 1 czerwca w Białymstoku.

 6. Twierdza-Przemysl 17.05.2018

  Noc Muzeów - nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl

  Podczas tegorocznej Nocy Muzeów można będzie obejrzeć nieznane zdjęcia twierdzy Przemyśl wykonane w czerwcu 1915 r. 55 fotografii ze zbiorów rodziny Starzewskich z Krakowa zaprezentuje Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

 7. lars-von-trier 16.05.2018

  Skandal na festiwalu w Cannes!

  Widzowie zniesmaczeni premierą filmu Larsa von Triera „The house that Jack built”.

 8. przedwojenny-rzeszow 16.05.2018

  Międzywojenny Rzeszów na wystawie fotografii podczas Nocy Muzeów

  Mieszkańców międzywojennego Rzeszowa, ich życie codzienne, scenki rodzajowe, czy wygląd ówczesnych ulic można będzie zobaczyć w Noc Muzeów na wystawie fotografii wykonanych z oryginalnych, szklanych negatywów ze słynnego rzeszowskiego zakładu fotograficznego Edwarda Janusza.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook