Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Ostatnie artykuły

 1. dgdggdg 28.07.2014

  Polska dziennikarka przeszła pomyślnie operację

  Bianka Zalewska, polska dziennikarka zraniona przez terrorystów na Ukrainie jest już po operacji, a jej życiu nie zagraża nie bezpieczeństwo. Polski MSZ poinformowało, że zostanie przewieziona do Kijowa.

 2. mid-epa04332840 28.07.2014

  Francja przyjmie prześladowanych chrześcijan z Iraku

  Władze Francji poinformowały w poniedziałek o gotowości przyjęcia chrześcijan z północnego Iraku, którym rządzące w regionie radykalne Państwo Islamskie zostawiło do wyboru konwersję na islam, płacenie specjalnego podatku religijnego lub śmierć.

 3. jaceniukwiki 28.07.2014

  Jaceniuk deklaruje, że pozostanie na stanowisku premiera

  Arsenij Jaceniuk zażądał od parlamentu polnego uchwalenia ustaw i dał do zrozumienia, że pozostanie na stanowisku, jeśli deputowani spełnią jego postulaty. Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu Jaceniuk podał się do dymisji.

 4. mid-epa04330788 28.07.2014

  „Zestrzelenie samolotu to zbrodnia wojenna”

  Zdaniem wysokiej komisarz ONZ s. praw człowieka Navi Pillay – zestrzelenie samolotu Malaysia Airlines nad wschodnią Ukrainą może stanowić zbrodnię wojenną. Zapewniła, że "wszyscy odpowiedzialni za tę tragedię, bez względu na to kim są, zostaną doprowadzeni przed oblicze wymiaru sprawiedliwości".

 5. czolgrosjaukrainaepaSI 28.07.2014

  Ukraina w ogniu

  W Ługańsku na wschodniej Ukrainie trwają ciężkie walki między prorosyjskimi separatystami, którzy kontrolują to miasto a ukraińskimi siłami rządowymi. Ostatniej doby zabitych zostało tam co najmniej pięć osób - podała rada miasta.

 6. 27.07.2014

  Eksperci nie odwiedzą jednak miejsca katastrofy

  Grupa zagranicznych policjantów i ekspertów miała w niedzielę udać się na miejsce katastrofy malezyjskiego boeinga na wschodzie Ukrainy. Wizyta została odwołana z powodu trwających w pobliżu walk między ukraińską armią a prorosyjskimi separatystami.

 7. gazarozejmepa 27.07.2014

  Kolejna doba rozejmu

  Palestyńscy bojownicy zgodzili się na nowy, 24-godzinny rozejm humanitarny w Strefie Gazy. Przerwa w walkach ma rozpocząć się w niedzielę o godz. 14 lokalnego czasu (godz. 13 czasu polskiego) - poinformował rzecznik kontrolującego Gazę Hamasu Sami Abu Zuhri.

 8. popefrancis4SI 27.07.2014

  Papież apeluje o pokój. „Proszę, przestańcie!”

  „Bracia i siostry, nigdy wojny, nigdy wojny! Myślę przede wszystkim o dzieciach, które pozbawiane są nadziei na godne życie i przyszłość” - mówił Franciszek.

 9. 27.07.2014

  Porwano żonę premiera

  Bojownicy nigeryjskiego ugrupowania Boko Haram uprowadzili w niedzielę żonę wicepremiera Kamerunu.

 10. donieckblokstrzelaninaepa 27.07.2014

  Terroryści zmieniają barwy

  Prorosyjscy rebelianci ostrzeliwują z czołgów dzielnice mieszkalne Doniecka na wschodzie kraju, posługując się ukraińską symboliką państwową, by zrzucić za to winę na siły rządowe, które z nimi walczą - podało w niedzielę centrum prasowe operacji antyterrorystycznej w Kijowie.

Facebook